Homepage

Rezervime

Homepage

Restorant

Homepage

Hotel

Miresevini ne Kompleksin Arifi

Shijoni nje destinacion te mrekullueshem, frymezuar nga nje peisazh i jashtezakonshem, ofruar nga Liqeni i Shkodres. Pafundesi sherbimesh, sipas standarteve tona te mikepritjes, 24 ore pa nderprerje.

Bar & Restorant

Bar kafe, mbrenda dhe jashte ne freskine e tarraces sone. Kuzhine speciale gatuar me mjeshteri nga shefi jone i kuzhines sipas tradites tone shqiptare duke mos munguar edhe specialitet italiane.